Карпатами подорожі та походи

Вододільний Хрбет та г. Пікуй

Вододільний Хрбет та г. Пікуй

Вододільний Хрбет
3-5 квітня
3000 гривень
3 дні 2 ночі

День перший с. Сянки – гора Дрогобицький КаміньМальовниче село Сянки, звідки починався наш маршрут, зустріло нас похмурим, туманним ранком. Колоритні хатки-садиби, біля яких вдосвіта вже порались їх мешканці, створювали якийсь особливий внутрішній настрій у мандрівників. Було відчуття, ніби ти знаходишся в епіцентрі суцільної простоти, щирості і невимушеності. У повітрі пахло різнотрав’ям, сухим листям і молоком. Розмаїття внутрішніх емоцій нарешті виривається на волю і ми розпочинаємо фотополювання! Дорога через село, вивела нас околиці Сянок до пам’ятного знаку Українським Січовим Стрільцям, які ще під час першої світової воювали тут з російською армією.
Зелені сінокоси купалися у сріблястій росі. В ранковому мареві, між копицями сіна, блукали коні.
Протяжність – 5 км. Набір висот – 500 м....


Верховинський Вододільний хребет знаходиться у внутрішній смузі Українських Карпат, головним чином на межі Закарпатської та Львівської областей. Вододіл – це лінія, що розділяє басейни суміжних водойм або скупчень підземних вод. Зазвичай вододіли проходять по гірським хребтам чи в будь-якому разі через найвищі точки певної місцевості. Ну, а там, де знаходяться найвищі точки, зазвичай водяться і туристи. Тож команда ФОТОмандрівників і вирушила саме туди, де починається вода – подорож по вершинній лінії Верховинського Вододільного хребта, звідки беруть початок великі ріки Карпат: Латориця, Стрий, Ріка, Уж та інші.
В кінці дня позаду г. Дрогобицький камінь (1186 м) та підйом на хребет що ми нині здійснили"
Розбиваємо Табір

День 2. гора Високий верх та перевал "Руська Путь"Снідаємо і збираємо свій табір, адже попереду 10 км. реверсивного шляху. Обов’язково поповнюємо запаси води з потужніх джерел та продовжуємо нашу подорож. Поступово підіймаємося на гору Великий Верх, а з неї як з осердя хребта чудово видно, як ту половину що ми пройшли так і ту що попереду від нас. Ночувати влаштуємося на Панській полонині, недалеко від руїн туристичного притулку. Увечері, сидячи біля палаючого багаття, будемо спостерігати як на небі з'являються перші зірки, а можливо під настрій зможемо послухати гітару і поспівати пісні.
Протяжність – 6 км. Набір висот – 550 м. Спуск – 400 м.

День 3. г. Пікуй село Біласовиця.Прокинемося раніше - це заключний день походу, сьогодні вибираємося в цивілізацію. Попрощаємося з затишною полониною, одягнемо вже зовсім легкі рюкзачки і вирушимо в дорогу. Попереду нас чекає гора Пікуй (1408 метрів) - найвища точка нашого походу. На неї варто піднятися. Адже як говорить народна мудрість - хто не бачив Пікуя, той не бачив нічогоsmiley. Тим більше, що з вершини відкриваються чудові краєвиди на Українські Бескиди і Польські Бещади, красуню Боржаву, а також широкі карпатські полонини.
Протяжність – 8 км. Набір висот – 600 м. Спуск – 400 м.

Дати: 3 - 5 квітня 2022 року

Щоб взяти участь потрібно:

1) зареєструватись (потрібно своєчасно оформити дозвіл на групу);
2) отримати підтвердження від організаторів, щодо вільних місць;


Місць в групі не так багато, тому чим швидше Ви вирішите йти в похід і зареєструєтесь, тим більше шансів.

Top