Карпатами подорожі та походи

Мармароси - Гуцульські альпи


Марамороси-- Гуцульські альпи

Марамороси
3-5 квітня
3000 гривень
3 дні 2 ночі

День перший с. Ділове – гора БерлебашкаПотягом доїжджаємо с.Ділове, де прогодимо контроль на Прикордонній заставі (потрібен український паспорт або ID), оскільки для походу по Мармаросах потрібно отримати дозвіл. Після цього на всюдихідній обладнаній вантажівці вирушаємо на полонину Лисича. Гірською дорогою ми будемо їхати близько 2х годин і це буде справжня весела пригода. Близько обіду ми станемо табором на полонині Лисича, пообідаємо та здійснимо радіальний похід (залишивши речі в наметах) на гору Берлебашка (1734 м). І вже ввечері будемо відпочивати біля багаття та ділитись враженнями першого дня
Протяжність – 10 км. Набір висот – 300 м.


Мармароси - це дивовижне місце, не схоже на жодне інше в Українських Карпатах. Скелясті стрімкі схили та запаморичливі краєвиди відкриваються під час нашого маршруту.

День 2. гора Піп Іван Марамороський та Криваве озероСнідаємо і не збираємо свій табір, а лишаємо на тому самому місці. Сьогодні у нас також день радіального сходження на гору Піп Іван Мармарошський (1938 м), яка є основною і найвищою вершиною всього Мармарошського хребта. Після цього ми пройдемо атмосферною стежиною попід скелястими схилами хребта до гірського озера, де влаштуємо обідній перекус. Ближче до вечора повернемось в табір.
Протяжність – 6 км. Набір висот – 550 м. Спуск – 400 м.

...

День 3. Ялинський водоспад та с. ДіловеЗранку поснідавши ми збираємо наш табір, пакуємо наплічники та починаємо спуск назад у Ділове вже без допомоги транспорту. Спуск буде відрізнятись від підйому першого дня, адже ми маємо відвідати найвищий водоспад України (в дощову погоду шлях від водоспаду небезпечний, тому ми вимушені будемо пропустити водоспад). Після водоспаду доходимо до села, звідки на замовленому транспорті переїжджаємо у Львів Традиційно вечеряємо разом та обговорюємо похід.
Протяжність – 8 км. Набір висот – 600 м. Спуск – 400 м.

Щоб взяти участь потрібно:


Натиснути на кнопку "Приєднатися" або зв’язатися з нами у будь який зручний для Вас спосіб.


Місць в групі не так багато, тому чим швидше Ви вирішите їхати з нами і зареєструєтесь, тим більше шансів приєднатися до нас.

Top